واحد پروژه : 09132320855
واحد فروش : 09132320856

حضرت آقا

درباره نوساز

نوساز، در سال 1380 ،با هدف طراحی و پیاده سازی اتوماسیون های تخصصی مدیریت شهری تاسیس شد.

در طی 22 سال خدمت رسانی به شهرداری های سراسر کشور توانسته است در زمینه استقرار سیستم های اطلاعاتی مدیریت شهری موفق به ارائه خدمات گوناگون به شهرداری ها با بالاترین سطح کیفی شود.

همچنین؛ حضور مشاورین و متخصصین حرفه ای در کنار تیم تحقیق و توسعه ما فرصتی ارزشمند، جهت ارتقاء و به روز رسانی سبد محصولات براساس زیر ساخت های نوین، متناسب با نیاز شهرداری ها را رقم زده است.

در حال حاضر نیز، گروه نوساز با همکاری شرکت های زیر مجموعه خود در زمینه های سخت افزارهای مورد نیاز مدیریت شهری، مبلمان و نورپردازی شهری، طراحی و اجرای محتوای دیجیتال و تبلیغات محیطی، نقشه برداری با پهپاد و تهیه لایه های مکانی مورد نیاز ( GIS) حوزه خدمات رسانی به مشتریانش را جهت پیاده سازی مدیریت شهری با کیفیت وسعت بخشیده است.

قطعا احترام به مشتری، تعهد و کار تیمی در نوساز سبب شده است این توسعه در طی این چند سال با وجود چالش های متعدد رقم بخورد و نوساز را به ماموریت خود یعنی، ارتقاء سطح کیفیت مدیریت شهری نوین نزدیک کند و او را در رسیدن به چشم انداز خود، هوشمند سازی مدیریت شهری در شهرداری ها و رسیدن به شهر ایده آل یاری کند.

سال 1380

فعالیتمون شروع کردیم

تولید اولین محصول شروع شد
با توجه به هدف و رسالتی که تعیین کرده بودیم اولین محصول خودمون رو در زمینه شهرسازی شروع کردیم با  DOS که اولین نسل محصولاتمون بود و باتوجه به نیاز شهرداری ها ممیزی املاک رو هم استارت زدیم.

سال 1381

  سیستم های نوسازی، درآمد و محاسبات رو اضافه کردیم

سال 1384

اولین پروژه ویژه و اختصاصی براساس طرح RFP شهرداری اصفهان رقم خورد. این پروژه رو با تولید زیر سیستم های جزیره ای در حوزه شهرسازی الکترونیک شروع کردیم.

سال 1388

یکپارچه سازی محصولات ویندوز
محصولات جزیره ای رو تحت عنوان محصولات ویندوزی یکپارچه کردیم و نسل دوم محصولات به بازار عرضه شد.

سال 1394

ورود به شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با ارائه طرح توسعه اتوماسیون های تحت وب و Web GIS

سال 1395

نقشه برداری با پهپاد

به دلیل نیاز شهرداری ها خدمت جدیدی به سبد محصولات اضافه کردیم که با توجه به لایه هایی که در خدمت شهرداری قرار می دادیم وسعت دید بسیار عالی  از شهر برای برنامه ریزی های آتی و توسعه و بهینه سازی طرح های تفضیلی استفاده شود.

سال 1396

وارد بازارهای خارج از استان اصفهان شدیم و تولید محصولات نسل سوم را شروع کردیم.
با ارائه طرح اتوماسیون های تحت وب که خدمت ارزنده ای در زمینه شهرسازی برای شهردای ها بود وارد شهرک علمی و تحقیقاتی شدیم و با متخصصین حرفه ای پروژه را شروع کردیم و نسل سوم محصولات رقم خورد.

سال 1399

ورود محصولات تحت وب به بازار با معماری سرویس گرا

سال 1400

تشکیل گروه نوساز و گسترش حوزه خدمات
با توجه به نیاز شهرداری های در زمینه های دیگر چون مبلمان شهری، سخت افزار و محتوای دیجیتال تصمیم گرفته شد شرکت های زیر مجموعه با تخصص های نامبرده بصورت حرفه ای خدمت گزاری کنند.