واحد پروژه : 09132320855
واحد فروش : 09132320856

حضرت آقا

اتوماسیون رهاورد شهر

شهرهوشمند را با اتوماسیون شهرسازی رهاورد شهر تجربه کنید اتوماسیون رهاورد با قابلیت های به روز به شما کمک میکند تجربه ای متفاوت از خدمت رسانی به شهروندان را داشته باشید. نوساز نیز با توجه به نیاز شهرداری ها به این قابلیت، در اتوماسیون های یکپارچه خود این دو زیر سیستم بودجه و درآمد را قرارداده است. و با قابلیت لینک شدن به دیگر سیستم ها این دو زیر سیستم را طراحی کرده است که بتواند بویژه درآمد شهرسازی را پشتیبانی کند.

shape blue
shape orenge

امکانات رهاورد شهر

زیر سیستم ها

 • تشکیل پرونده الکترونیک:

کاربران بدون نیاز به پرونده فیزیکی، مستندات پرونده را درون سامانه در اختیار دارند و یک تجربه بی نظیر از قابلیت های آن خواهند داشت.

 • دبیرخانه و استعلامات میان دستگاهی:

مکاتبات و نامه نگاری تخصصی حوزه شهرسازی، که براساس نیاز شما بومی سازی می شود و با استفاده از روال نظام تاییدات و امضا در سامانه فرآیند صدور استعلامات راچابک می کند. این سامانه با اتوماسیون اداری موجود در شهرداری یکپارچه عمل می کند.

 • اطلاع رسانی پیامکی شهروندان:

شهروندان را از فعالیت بر روی درخواستشان مطلع می کنیم.اصل شفاف سازی، اعتماد شهرواندان را تقویت می کند و تجربه فوق العاده ای از خدمت رسانی می سازد.

 • عوارض کسب و پیشه:

با تشکیل بانک اطلاعات کسب و پیشه و صدور فیش و مدیریت بر وصول عوارض، درآمدزایی مستمر برای شهرداری ایجاد می کنیم.

 • عوارض نوسازی:

با اتوماسیون شهرسازی رهاورد شهر فیش عوارض نوسازی را به صورت سالیانه و دوره ای صادر کرده و به صورت پیامکی و یا چاپی به اطلاع شهروندان می رسانیم.

 • WEB GIS

با بروز رسانی مستمر لایه های اطلاعات مکانی و یکپارچگی با اطلاعات توصیفی شهرسازی و نوسازی، علاوه بر تحلیل های مکان محور، بیشتر فرآیند های اتوماسیون را هوشمند و اتوماتیک کنید.

 • بانک اطلاعات املاک

اطلاعات املاک شهر را در بانکی متمرکز مدیریت کنید تا علاوه بر تسهیل اجرای فرآیند وصول عوارض نوسازی، همواره زیرساختی مطمئن از اطلاعات برای سازمان در دسترس باشد. این زیرساخت به دلیل یکپارچگی که با اطلاعات مکانی دارد، در مطالعات و تحلیل های شهری بسیار یاری رسان است.
در مورد خدمات ممیزی املاک بیشتر بدانید

 • میزکار شخصی

ارائه میزکار بر حسب کاربر و سمت سازمانی، که در فرآیند هر نوع درخواست قابل تنظیم و مدیریت است. کاربر در هر لحظه می تواند کار های باقیمانده و کار های انجام شده را مدیریت کند.

قابلیت ارائه داشبورد مدیریت عملکرد کاربران از ویژگی های جذاب قابل ارائه است.

وکتور ارتباطات نوساز
وکتور اتوماسیون
وکتور گیره زرد
پترن توپی دایره ای
وکتور تحلیل
پترن توپی دایره ای
 • ضابطه هوشمند

اعلام هوشمند ضابطه شهرسازی طبق طرح تفصیلی شهر توسط سامانه، که خطای انسانی و زمان اجرای فرایند را کاهش می دهد. با این ویژگی سامانه، شهر خود را اصولی گسترش دهیم.

 • محاسبات هوشمند

سامانه با توجه به نوع درخواست و شرایط ملک که از داده های گزارش بازدید و یا اطلاعات نقشه به دست می آید، طبق دفترچه عوارض محلی و دفترچه قیمت منطقه ای دارایی، محاسبات شهرسازی را هوشمندانه انجام می دهد.

 • گزارش بازدید

با رابط کاربری بسیار راحت و قابل اجرا بر روی تبلت و موبایل، مامور بازدید در سریع ترین و دقیق ترین حالت، گزارش وضع موجود ملک را در اتوماسیون ثبت می کند. اتوماسیون به صورت هوشمند وضع موجود ملک و وضع مجاز طبق آخرین مجوز را مغایرت گیری می کند و در صورت وجود مغایرت، تخلفات ملک را تشخیص می دهد.

 • مدیریت نوبت بازدید

با توجه به حجم کاری مامورین بازدید و توزیع عادلانه، اتوماسیون نوبت بازدید را مدیریت می کند. همچنین با بومی سازی طبق نیاز شهرداری، می توان وصول حق کارشناسی بازدید را در حین نوبت دهی انجام داد.

 • مدیریت تخلفات و کمیسیون ماده 100

با سیستمی کردن فرآیند رسیدگی به تخلفات در کمیسیون داخلی و صدور ابلاغیه و در نهایت مدیریت کمیسیون ماده 100 شهرداری (بدوی – تجدید نظر)، گامی بزرگ در کاهش بروز تخلفات ساختمانی و داشتن شهری امن و زیبا بر می داریم

 • مدیریت صدور مجوز و گواهی:

اعطای شناسه یکتا به مجوزات و گواهی ها، استعلام اصالت را برای شهروندان آسان کرده و همچنین با روال نظام تاییدات، صحت مجوز و یا گواهی صادره با اطمینان بیشتر بررسی می شود.

کنترل چاپ المثنی از ویژگی های هوشمند این زیر سیستم است.

 • مدیریت دستور تهیه نقشه:

اتوماسیون با صدور دستور تهیه نقشه بر حسب ضوابط مجاز و نگه داری سوابق رفت و برگشت نقشه و اسناد لازم برای ارائه، فرآیند صدور مجوز را تسریع می کند. همچنین با توجه به اینکه در فرآیند صدور پروانه ساختمان این مرحله معمولا زمان بر هست، قابلیت رهگیری معطلی در داشبورد مدیریتی فراهم شده است.

 • مدیریت ثبت درخواست:

اصالت متقاضی (مالک – وکیل) محرز می شود و با توجه به نوع درخواست مورد نظر، ثبت درخواست انجام می شود. اتوماسیون قابلیت تعریف فرآیند بر اساس هر نوع درخواست بصورت مجزا را داراست.

وکتور گیره زرد

ارزشمندی فنی

GIS Based

قابل ارائه بر بستر Docker

معماری سرویس گرا (SOA)

مبتنی بر پروتکل های امنیتی- SSO   OAuth2 – OpenIdConnect

کاهش هزینه‌های خرید و نگهداری سخت افزار و زیرساخت

توسعه پذیری بالا و امکان تغییر در گزارشات به صورت پویا

امکان تعیین سطح دسترسی در سطح کلی و جزئی

استفاده از موتور script برای اعتبارسنجی و مدیریت بر فرآیندها

امکان استفاده از سیستم از طریق تلفن همراه و تبلت

مدیریت تنظیمات و اطلاعات اتوماسیون بر حسب مناطق شهری

پشتیبانی فنی نوساز
وکتور گیره زرد
وکتور برسی و تحلیل مالی

ارزش هایی که برای شما خلق می کنیم

 • درآمدزایی مستمر:

با صدور فیش انبوه نوسازی،حق کارشناسی بازدید و تشخیص خلافی امکان درآمدزایی به صورت مستمر با استفاده از سیستم فراهم می شود.

 • مدیریت شهری داده محور

با ذخیره سازی داده هاو هوشمندسازی امکان مدیریت  داده های شهری و تحلیل آن ها فراهم می شود

 • هوشمندی در فرآیند

هوشمندسازی اتوماسیون های شهرداری و فرآیندی بودن سیستم، به کاهش خطای انسانی و عدم دخالت سلیقه کمک می کند 
فرآیندی بودن سیستم  و هوشمند  سازی فرآیندها ،باعث افزایش سرعت و آسان شدن فرآیند کاری در شهرسازی و .. می شود.

امکانات اتوماسیون رهاورد شهر را ببینید…

وکتور ارتباط با کارشناسان

برای آشنایی بیشتر با اتوماسیون رهاورد شهر با کارشناسان ما در ارتباط باشید

دریافت گزارشات مدیریتی براساس اطلاعات وارد شده جهت کسب دانش، برنامه ریزی و مانیتورینگ اطلاعات شهرداری جهت برنامه ریزی های بهینه آینده برای شهر

دریافت خدمات غیر حضوری شهروندان از شهرداری به ویژه واحدها شهرسازی و درآمد

سامانه وب GIS پرگام: امکان مدیریت لایه های مکانی شهر و ارائه سرویس های مکانی به دیگر سیستم های شهرداری من جمله اتوماسیون شهرسازی را دارد.

اتوماسیون مربوط به معاونت شهرسازی شهرداری ها که تمامی فرایندهای مربوط به دریافت مجوزات، گواهی ها و پاسخ استعلامات را در برمیگیرد

سیستم درآمدی شهرداری ها که با استفاده از آن  امکان ثبت انواع صورت حساب، فیش و انواع چک ها وجود دارد.